Stacja Narciarska Kaniówka Ski

Otwieramy pierwsze stacje narciarskie Tatry Super Ski!

Miłośnicy sportów zimowych już 7 grudnia będą mogli poczuć magię białego szaleństwa w trzech ośrodkach narciarskich Tatry Super Ski - Bania Ski & Fun, Kotelnicy Białczańskiej oraz Kaniówce. To tu po raz pierwszy w tym sezonie zabije #SerceZimy!

Ośrodek Narciarski Bania Ski & Fun 7 grudnia uruchamia kolej nr V oraz orczyk. Ośrodek czynny będzie:

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska uruchomi 6-cio osobową kolej nr IV oraz trasę nr 4. Ośrodek czynny będzie w następujących godzinach:

Stacja Narciarska Kaniówka uruchomi kolej nr VII i trasę nr K2 oraz orczyk nr 9 i trasę K3. Ośrodek czynny będzie w godzinach:

Nie zwlekajcie i już dziś przygotujcie się do sezonu narciarskiego 2019/2020. W naszej ofercie znajdziecie dwie aktualne oferty promocyjne przygotowane z myślą o wielbicielach śnieżnego szaleństwa!

Do 24 grudnia trwa przedsprzedaż karnetów na sezon 2019/2020, w której kupując bilety w cenie niskiego sezonu, możesz wykorzystać je w sezonie wysokim (od 25 grudnia 2019 do 8 marca 2020)!

Karnet 14 dowolnych dni w sezonie - 5%. To jedyny taki karnet w ofercie, z którego można skorzystać przez 14 dowolnych dni w sezonie. Promocja obowiązuje do północy 24 grudnia 2019!

Więcej informacji o Tatry Super Ski na stronie https://tatrysuperski.pl/, zakup karnetów możliwy przez: http://bit.ly/KarnetTatrySuperSki.

Finalnie do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów w sezonie 2019/2020 będzie aż 91 zróżnicowanych tras zjazdowych o łącznej długości ponad 57 km, które zapewnią moc wrażeń i sportowych uniesień. Projekt obejmie w sumie 84 różnego rodzaju kolei i wyciągów, które umożliwiają przejazd prawie 100 tys. osób na godzinę. Wszystko z myślą o tych, którzy tej zimy z pewnością nie chcą przegapić!

< Aktualności